ABM112-S6-C
DigiKey Part Number
298-20577-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM112-S6-C
Description
CABLE TIE HLDR QUAD SCREW #6 WHT
Detailed Description
Quad Opening Cable Tie Holder White Screw, #6 (M3)
Size / Dimension
1.12" L x 1.12" W x 0.16" H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm)