ABM112-AT-D0
DigiKey Part Number
298-12083-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM112-AT-D0
Description
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE BLK
Detailed Description
Quad Opening - Paired Strip Cable Tie Holder Black Adhesive, Screw, #6 (M3)
Size / Dimension
1.12" L x 1.12" W x 0.16" H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm)