ABM100-AT-D0
DigiKey Part Number
298-12077-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM100-AT-D0
Description
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE BLK
Detailed Description
Quad Opening - Paired Strip Cable Tie Holder Black Adhesive, Screw, #6 (M3)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
ABM100-AT-D0 Models
Size / Dimension
1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)