ABM100-A-D
ABM100-A-D
Cable Accessories Overview
ABM100-A-D
DigiKey Part Number
298-10463-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM100-A-D
Description
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Quad Opening - Paired Strip Cable Tie Holder White Adhesive, Screw, #6 (M3)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
ABM100-A-D Models
Size / Dimension
1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)