EYG-S182307DP
DigiKey Part Number
P15479-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EYG-S182307DP
Description
THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Gray 230.00mm x 180.00mm Rectangular
Category
Outline
230.00mm x 180.00mm
Thickness
0.0028" (0.070mm)