EYG-A121803S
DigiKey Part Number
P14472-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EYG-A121803S
Description
THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular
Category
Shape
Rectangular
Outline
180.00mm x 115.00mm
Series
Thickness
0.0010" (0.025mm)