EXB-28V200JX is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 0
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 12.491
Datasheet
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
20 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals