ERJ-6ENF2492V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 35.549
Datasheet
Direct
Vishay Dale
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Similar
Similar
24.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film