ERJ-2GEJ2R2X is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 9.141
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 9.892
Datasheet
Direct
YAGEO
2.2 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film