ERA-6ARW104V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Susumu
In Stock: 39.281
Datasheet
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
100 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film