ERA-6APB432V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 19.430
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 2.092
Datasheet
Upgrade
Susumu
Upgrade
Susumu
YAGEO
4.3 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film