ERA-3AEB3921V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 2.186
Datasheet
Direct
Vishay
In Stock: 5.000
Datasheet
Direct
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
In Stock: 527
Vishay Dale
Upgrade
Susumu
Upgrade
3.92 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film