ERA-3AEB3321V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay
In Stock: 3.116
Datasheet
Direct
Susumu
In Stock: 50.694
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Upgrade
Vishay
Upgrade
Susumu
3.32 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film