EEV-TG2A221M is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 19
Datasheet
220 µF 100 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C