ECH-U1H682JX5 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 2.725
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 928
Datasheet
Similar
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 0
6800 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)