6TPF470MAH is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 12.446
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 875
Datasheet
470 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 10mOhm @ 100kHz