2R5TPG220MUG is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 34
Datasheet
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 30mOhm @ 100kHz