16TQC33MYFD is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 950
Datasheet
33 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz