ERJ-8GEYJ4R3V is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Panasonic Industry
In Stock: 10.718
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Direct
YAGEO
4.3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film