ERJ-3EKF1243V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 35.713
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Parametric Equivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametric Equivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
124 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film