ERJ-1TNF2262U is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 1.601
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
YAGEO
Similar
YAGEO
22.6 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film