ERJ-14YJ133U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Panasonic Industry
In Stock: 19.118
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Direct
Vishay Dale
Direct
Vishay Dale
13 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film