GRM0335C1E821FA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E821FA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GRM0335C1E821FA01JCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GRM0335C1E821FA01JDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E821FA01J
Description
CAP CER 820PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
820 pF 25V Ceramic Capacitor