DFE2MCAH1R0MJ0L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 1.681
Datasheet
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.4 A 68mOhm Max 0806 (2016 Metric)