LQM21FN100N00L is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 23.295
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 381
Datasheet
10 µH Shielded Multilayer Inductor 60 mA 650mOhm Max 0805 (2012 Metric)