WI-M-10-25-4
DigiKey Part Number
314-1502-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-25-4
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V YELLOW 25'
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Yellow 1100V 25.00' (7.62m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Length
25.00' (7.62m)
Voltage
1100V
Cable Type
Jacket Color
Wire Gauge
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.636.28000kr.636.28
10kr.559.88500kr.5,598.85
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 25'
In-Stock: 41
TEST LEAD 10AWG 1100V RED 25'
In-Stock: 43
TEST LEAD 10AWG 1100V GREEN 25'
In-Stock: 8
TEST LEAD 10AWG 1100V BLUE 25'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V WHITE 25'