WI-M-10-100-0
DigiKey Part Number
314-1710-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-100-0
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 100'
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Black 1100V 100.0' (30.5m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Length
100.0' (30.5m)
Voltage
1100V