0503948051-12-N6
DigiKey Part Number
0503948051-12-N6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-12-N6
Description
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.4.66000kr.46.60
30kr.4.30900kr.129.27
50kr.4.15660kr.207.83
100kr.3.95810kr.395.81
250kr.3.70968kr.927.42
500kr.3.53252kr.1,766.26
1.000kr.3.36381kr.3,363.81
2.500kr.3.15324kr.7,883.10
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
In-Stock: 250
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
In-Stock: 301
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
In-Stock: 660
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
In-Stock: 68
12" PRE-CRIMP 3049 RED
In-Stock: 332
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3049 BROWN
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP 3049 BROWN
In-Stock: 0
4" PRE-CRIMP 3049 BROWN
5" PRE-CRIMP 3049 BROWN
6" PRE-CRIMP 3049 BROWN