0503948051-12-A8-D
DigiKey Part Number
0503948051-12-A8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-12-A8-D
Description
12" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.7.12000kr.71.20
30kr.6.28933kr.188.68
50kr.5.95460kr.297.73
100kr.5.54690kr.554.69
250kr.5.07988kr.1,269.97
500kr.4.77478kr.2,387.39
1.000kr.4.50584kr.4,505.84
2.500kr.4.19886kr.10,497.15
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 3048 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BROWN
12" PRE-CRIMP 3048 GREEN
12" PRE-CRIMP 3048 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
3" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
In-Stock: 40
4" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
5" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
6" PRE-CRIMP 3048 ORANGE