0503948051-12-A6-D
DigiKey Part Number
0503948051-12-A6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-12-A6-D
Description
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.7.16400kr.71.64
30kr.6.32933kr.189.88
50kr.5.99260kr.299.63
100kr.5.58170kr.558.17
250kr.5.11256kr.1,278.14
500kr.4.80560kr.2,402.80
1.000kr.4.53513kr.4,535.13
2.500kr.4.22645kr.10,566.12
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
In-Stock: 181
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
In-Stock: 680
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
In-Stock: 539
12" PRE-CRIMP 3049 RED
In-Stock: 308
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
4" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
5" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
6" PRE-CRIMP 3049 ORANGE