0503948051-11-N8
DigiKey Part Number
0503948051-11-N8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-11-N8
Description
11" PRE-CRIMP 3048 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.4.88200kr.48.82
30kr.4.29633kr.128.89
50kr.4.06140kr.203.07
100kr.3.77360kr.377.36
250kr.3.44388kr.860.97
500kr.3.22870kr.1,614.35
1.000kr.3.03889kr.3,038.89
2.500kr.2.82211kr.7,055.27
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP 3048 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP 3048 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP 3048 GREEN
11" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
11" PRE-CRIMP 3048 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3048 BROWN
3" PRE-CRIMP 3048 BROWN
4" PRE-CRIMP 3048 BROWN
5" PRE-CRIMP 3048 BROWN
6" PRE-CRIMP 3048 BROWN