0500798000-08-W6-D
DigiKey Part Number
0500798000-08-W6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-08-W6-D
Description
8" PRE-CRIMP 1853 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
White
Length
8.00" (203.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.4.55200kr.45.52
30kr.4.20967kr.126.29
50kr.4.06020kr.203.01
100kr.3.86550kr.386.55
250kr.3.62320kr.905.80
500kr.3.45010kr.1,725.05
1.000kr.3.28526kr.3,285.26
2.500kr.3.07959kr.7,698.98
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 690
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
In-Stock: 50
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
In-Stock: 0
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
In-Stock: 0
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1853 WHITE
3" PRE-CRIMP 1853 WHITE
4" PRE-CRIMP 1853 WHITE
In-Stock: 323
5" PRE-CRIMP 1853 WHITE
In-Stock: 275
6" PRE-CRIMP 1853 WHITE