0430300004-12-N8-D
DigiKey Part Number
0430300004-12-N8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300004-12-N8-D
Description
12" PRE-CRIMP 3048 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Brown
Contact Finish Thickness
40.0µin (1.02µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.6.85400kr.68.54
30kr.6.05267kr.181.58
50kr.5.72880kr.286.44
100kr.5.33510kr.533.51
250kr.4.88408kr.1,221.02
500kr.4.58966kr.2,294.83
1.000kr.4.32997kr.4,329.97
2.500kr.4.03361kr.10,084.03
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 3048 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3048 GREEN
12" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
12" PRE-CRIMP 3048 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3048 BROWN
3" PRE-CRIMP 3048 BROWN
4" PRE-CRIMP 3048 BROWN
5" PRE-CRIMP 3048 BROWN
6" PRE-CRIMP 3048 BROWN