0430300002-03-R2-D
DigiKey Part Number
0430300002-03-R2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-03-R2-D
Description
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Red
Contact Finish Thickness
15.0µin (0.38µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.9.23100kr.92.31
30kr.8.17433kr.245.23
50kr.7.74740kr.387.37
100kr.7.22950kr.722.95
250kr.6.63672kr.1,659.18
500kr.6.24922kr.3,124.61
1.000kr.5.90787kr.5,907.87
2.500kr.5.51834kr.13,795.85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
8" PRE-CRIMP A2016R RED