0430300001-12-G2
DigiKey Part Number
0430300001-12-G2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-G2
Description
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Green
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 860
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.5.21100kr.52.11
30kr.4.82067kr.144.62
50kr.4.64980kr.232.49
100kr.4.42720kr.442.72
250kr.4.14992kr.1,037.48
500kr.3.95160kr.1,975.80
1.000kr.3.76292kr.3,762.92
2.500kr.3.52737kr.8,818.42
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 902
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 110
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN