0430300001-12-G0-D
DigiKey Part Number
0430300001-12-G0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-G0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Green
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.9.25600kr.92.56
30kr.8.19967kr.245.99
50kr.7.77280kr.388.64
100kr.7.25230kr.725.23
250kr.6.65776kr.1,664.44
500kr.6.26912kr.3,134.56
1.000kr.5.92682kr.5,926.82
2.500kr.5.53619kr.13,840.48
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
In-Stock: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
In-Stock: 190
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN