0190730019-11-W9
DigiKey Part Number
0190730019-11-W9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190730019-11-W9
Description
11" JUMPER 3075 WH001 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
White
Contact End
Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud)
Base Product Number
Length
11.0" (279.4mm)