0190700014-24-B9-D
DigiKey Part Number
0190700014-24-B9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190700014-24-B9-D
Description
24" JUMPER 3075 BK001 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#8 stud) to Ring Terminal (#8 stud) Tin 24.0" (609.6mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Black
Contact End
Ring Terminal (#8 stud) to Ring Terminal (#8 stud)
Base Product Number
Length
24.0" (609.6mm)