0039000428-12-N0-D
DigiKey Part Number
0039000428-12-N0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-N0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.15.05100kr.150.51
30kr.13.39000kr.401.70
50kr.12.72320kr.636.16
100kr.11.91030kr.1,191.03
250kr.10.98188kr.2,745.47
500kr.10.37580kr.5,187.90
1.000kr.9.84203kr.9,842.03
2.500kr.9.23317kr.23,082.92
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN