0039000181-12-Y9-D
DigiKey Part Number
0039000181-12-Y9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000181-12-Y9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Yellow
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.17.32700kr.173.27
30kr.16.02967kr.480.89
50kr.15.46200kr.773.10
100kr.14.72340kr.1,472.34
250kr.13.80116kr.3,450.29
500kr.13.14244kr.6,571.22
1.000kr.12.51548kr.12,515.48
2.500kr.11.73248kr.29,331.20
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW