0039000181-11-G9-D
DigiKey Part Number
0039000181-11-G9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000181-11-G9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Green
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.17.16200kr.171.62
30kr.15.87967kr.476.39
50kr.15.31740kr.765.87
100kr.14.58580kr.1,458.58
250kr.13.67232kr.3,418.08
500kr.13.01970kr.6,509.85
1.000kr.12.39857kr.12,398.57
2.500kr.11.62287kr.29,057.18
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN