0039000040-12-R9-D
DigiKey Part Number
0039000040-12-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-12-R9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Red
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.6.55600kr.65.56
30kr.5.78833kr.173.65
50kr.5.47780kr.273.89
100kr.5.09990kr.509.99
250kr.4.66700kr.1,166.75
500kr.4.38412kr.2,192.06
1.000kr.4.13482kr.4,134.82
2.500kr.3.85028kr.9,625.70
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED