0039000040-10-Y9-D
DigiKey Part Number
0039000040-10-Y9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-10-Y9-D
Description
10" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Yellow
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 10
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.6.19400kr.61.94
30kr.5.46100kr.163.83
50kr.5.16720kr.258.36
100kr.4.80890kr.480.89
250kr.4.39868kr.1,099.67
500kr.4.13064kr.2,065.32
1.000kr.3.89415kr.3,894.15
2.500kr.3.62427kr.9,060.68
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW