0039000038-12-R2-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-R2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-R2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 121
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.5.07200kr.50.72
30kr.4.60067kr.138.02
50kr.4.39740kr.219.87
100kr.4.13430kr.413.43
250kr.3.81160kr.952.90
500kr.3.58426kr.1,792.13
1.000kr.3.37060kr.3,370.60
2.500kr.3.10772kr.7,769.30
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 27
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED