0039000038-12-N9-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-N9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-N9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.6.01700kr.60.17
30kr.5.56433kr.166.93
50kr.5.36620kr.268.31
100kr.5.11000kr.511.00
250kr.4.78976kr.1,197.44
500kr.4.56100kr.2,280.50
1.000kr.4.34322kr.4,343.22
2.500kr.4.07137kr.10,178.42
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 750
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
In-Stock: 1
12" PRE-CRIMP A2064 RED
In-Stock: 495
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BROWN
3" PRE-CRIMP A2064 BROWN
4" PRE-CRIMP A2064 BROWN
5" PRE-CRIMP A2064 BROWN
6" PRE-CRIMP A2064 BROWN