0039000038-10-R9-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-R9-D
Description
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 1
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.5.65500kr.56.55
30kr.5.23267kr.156.98
50kr.5.04660kr.252.33
100kr.4.80570kr.480.57
250kr.4.50444kr.1,126.11
500kr.4.28926kr.2,144.63
1.000kr.4.08442kr.4,084.42
2.500kr.3.82875kr.9,571.88
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED