0039000038-10-G4-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-G4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-G4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Green
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.4.93900kr.49.39
30kr.4.56900kr.137.07
50kr.4.40640kr.220.32
100kr.4.19580kr.419.58
250kr.3.93256kr.983.14
500kr.3.74466kr.1,872.33
1.000kr.3.56587kr.3,565.87
2.500kr.3.34260kr.8,356.50
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
In-Stock: 1
10" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 GREEN
In-Stock: 1
3" PRE-CRIMP A2015 GREEN
4" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
6" PRE-CRIMP A2015 GREEN