0002062101-12-G4-D
DigiKey Part Number
0002062101-12-G4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-G4-D
Description
12" PRE-CRIMP A3070 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 24 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Green
Contact Finish Thickness
20.0µin (0.51µm)
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.6.95500kr.69.55
30kr.6.43300kr.192.99
50kr.6.20560kr.310.28
100kr.5.90890kr.590.89
250kr.5.53836kr.1,384.59
500kr.5.27400kr.2,637.00
1.000kr.5.02217kr.5,022.17
2.500kr.4.70780kr.11,769.50
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A3070 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3070 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3070 BROWN
12" PRE-CRIMP A3070 ORANGE
12" PRE-CRIMP R3070 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3070 GREEN
3" PRE-CRIMP A3070 GREEN
4" PRE-CRIMP A3070 GREEN
5" PRE-CRIMP A3070 GREEN
6" PRE-CRIMP A3070 GREEN