0002061101-11-V9-D
DigiKey Part Number
0002061101-11-V9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-11-V9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Violet
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.9.28800kr.92.88
30kr.8.59267kr.257.78
50kr.8.28900kr.414.45
100kr.7.89200kr.789.20
250kr.7.39776kr.1,849.44
500kr.7.04450kr.3,522.25
1.000kr.6.70835kr.6,708.35
2.500kr.6.28852kr.15,721.30
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
6" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
2" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
8" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2103 VIOLET