DSA1522CA3A-24M00000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
New Product
24 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V, 3.3V Enable/Disable 4-VDFN
DSA1522CA3A-24M00000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1522CA3A-24M00000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1522CA3A-24M00000VAO
Description
MEMS OSC, LVCMOS, 24MHZ, 20PPM,
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Current - Supply (Max)
7.5mA
Packaging
Tube
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
7.8mA
Voltage - Supply
2.5V, 3.3V